More actions
Ersin Oghuz (talk | contribs) m →Loot |
Ersin Oghuz (talk | contribs) m →Loot |
||
| Line 201: | Line 201: | ||
! Comments | ! Comments | ||
|- | |- | ||
| rowspawn=4 August 2017 | | rowspawn=4 | August 2017 | ||
| Mid-grade Snake Alpha | |||
| 30 million ISK | |||
| From Shadow Serpentis Frigate | |||
|- | |||
| Mid-grade Snake Alpha | |||
| 30 million ISK | |||
| From Shadow Serpentis Frigate | |||
|- | |||
| Mid-grade Snake Alpha | |||
| 30 million ISK | |||
| From Shadow Serpentis Frigate | |||
|- | |||
| Mid-grade Snake Alpha | | Mid-grade Snake Alpha | ||
| 30 million ISK | | 30 million ISK | ||