More actions
Ersin Oghuz (talk | contribs) m →Loot |
Ersin Oghuz (talk | contribs) m →Loot |
||
| Line 210: | Line 210: | ||
| 40 million ISK | | 40 million ISK | ||
| rowspan=1 | From Shadow Serpentis Frigate @ Location#02 | | rowspan=1 | From Shadow Serpentis Frigate @ Location#02 | ||
|- | |||
| rowspan=1 | August 2017 | |||
| Shadow Serpentis modules | |||
| 3 million ISK | |||
| rowspan=1 | From Shadow Serpentis Destroyer @ Location#03 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||