More actions
Added station + picket Naloran |
|||
| Line 816: | Line 816: | ||
| Esaeel, Huna | | Esaeel, Huna | ||
| Hophib | | Hophib | ||
|- | |||
| {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Placid/Serthoulde#sec Serthoulde] | |||
| Athounon | |||
| Alparena, Arderonne, Mercomesier, Reschard | |||
| Alamel, Odamia | |||
| Mantenault | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Tash-Murkon/Sukanan#sec Sukanan] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Tash-Murkon/Sukanan#sec Sukanan] | ||