removed footer |
No edit summary |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
| Corpii A-Type Small Energy Nosferatu | | Corpii A-Type Small Energy Nosferatu | ||
| ~30 million ISK | | ~30 million ISK | ||
| Dark Blood Alpha | |||
|- | |||
| Corpii A-Type Small Energy Transmitter | |||
| ~?? million ISK | |||
| Dark Blood Alpha | | Dark Blood Alpha | ||
|} | |} | ||
[[Category:DED Complexes]] | [[Category:DED Complexes]] | ||