More actions
Created page with "{| class="wikitable sortable" border="1" cellpadding="2" cellspacing="2" ! style="color: black; background-color: rgb(153, 153, 153); width: 160px;" | Title (A) ! style="color..." |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| Air Show! || Rogue Drones | | Air Show! || Rogue Drones | ||
| style="text-align:center" | Level 1 | |||
| style="text-align:center" | Level 2 | |||
| style="text-align:center" | Level 3 || | |||
| style="text-align:center" | Level 5 || | |||
|- | |||
| Alluring Emanations || Rogue Drones | |||
| style="text-align:center" | Level 1 | | style="text-align:center" | Level 1 | ||
| style="text-align:center" | Level 2 | | style="text-align:center" | Level 2 | ||
| Line 22: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| Amarr Excavators || Amarr || || || | | Amarr Excavators || Amarr || || || | ||
| style="text-align:center" | Level 4 || || | |||
|- | |||
| Amarrian Tyrants || Amarr | |||
| style="text-align:center" | Level 1 | |||
| style="text-align:center" | Level 2 | |||
| style="text-align:center" | Level 3 || || || | |||
|- | |||
| Ambush the Convoy || Blood Raiders || || || | |||
| style="text-align:center" | Level 4 || || | |||
|- | |||
| Ambush the Convoy || Serpentis || || | |||
| style="text-align:center" | Level 3 | |||
| style="text-align:center" | Level 4 || || | | style="text-align:center" | Level 4 || || | ||
|- | |- | ||