More actions
| Line 945: | Line 945: | ||
| 9-7SRQ, J-QOKQ | | 9-7SRQ, J-QOKQ | ||
| 4T-VDE | | 4T-VDE | ||
|- | |||
| {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Esoteria/8T-OLH#sec 8T-OLH] | |||
| 5-9UXZ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Catch/9HXQ-G#sec 9HXQ-G] | | {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Catch/9HXQ-G#sec 9HXQ-G] | ||
| Line 1,041: | Line 1,047: | ||
| F-WZYG, X1W-AL | | F-WZYG, X1W-AL | ||
| C-KW6X | | C-KW6X | ||
|- | |||
| {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Impass/EK-NQ2#sec EK-NQ2] | |||
| Z-N9IP | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{icon|angel cartel|24|Angel Cartel}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Curse/Elysium#sec Elysium] | | {{icon|angel cartel|24|Angel Cartel}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Curse/Elysium#sec Elysium] | ||