More actions
removed footer |
m →Loot |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
| Corpii C-Type Small Nosferatu | | Corpii C-Type Small Nosferatu | ||
| 17,9M ISK | | 17,9M ISK | ||
| From container in second pocket | |||
|- | |||
| Mar 2018 | |||
| Corpii C-Type Small Armor Repairer | |||
| 38,8M ISK | |||
| From container in second pocket | | From container in second pocket | ||
|} | |} | ||
[[Category:DED Complexes]] | [[Category:DED Complexes]] | ||