More actions
| Line 775: | Line 775: | ||
| Akidagi, Enaluri | | Akidagi, Enaluri | ||
| Aivonen | | Aivonen | ||
|- | |||
| {{icon|caldari2|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/The_Citadel/Isoma#sec Isoma] | |||
| Tannolen | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{icon|ammatar|24|Ammatar Mandate}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Derelik/Joas#sec Joas] | | {{icon|ammatar|24|Ammatar Mandate}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Derelik/Joas#sec Joas] | ||