More actions
Zoltan Irvam (talk | contribs) |
|||
| Line 155: | Line 155: | ||
| Drone Components | | Drone Components | ||
| 10 million ISK | | 10 million ISK | ||
|- | |||
|- | |- | ||
| April 2018 | | April 2018 | ||
| Drone Components + Sentient Sensor Booster | | Drone Components + Sentient Sensor Booster | ||
| 34 million ISK | | 34 million ISK | ||
|- | |||
| August 2018 | |||
| Drone Components + T2 Salvage | |||
| 17 million ISK | |||
|} | |} | ||
[[Category:Expeditions]] | [[Category:Expeditions]] | ||