More actions
Structure table |
No edit summary |
||
| Line 83: | Line 83: | ||
| 850k | | 850k | ||
| 360k Salvage | | 360k Salvage | ||
|- | |||
| Nov 2018 | |||
| 5th & 7th Tier Overseer's FX, Assorted Minerals | |||
| 680k | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:DED Complexes]] | [[Category:DED Complexes]] | ||