More actions
Added site details. |
Tau Hopper (talk | contribs) Ore figures updated. |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| | ! scope="col" style="background-color:#222222;" | Ore Type | ||
! scope="col" style="background-color:#222222;" | # of Asteroids | |||
! scope="col" style="background-color:#222222;" | Site Total (units) | |||
! scope="col" style="background-color:#222222;" | Site Total (m3) | |||
|- | |- | ||
| | | style="padding: 5px;" | Arkonor | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 15,000 | |||
| align="center" | 240,000 | |||
|- | |- | ||
| | | style="padding: 5px;" | Bistot | ||
| align="center" | 2 | |||
| align="center" | 230,000 | |||
| align="center" | 3,680,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | style="padding: 5px;" | Crokite | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 68,000 | |||
| align="center" | 1,088,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | style="padding: 5px;" | Dark Ochre | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 100,000 | |||
| align="center" | 800,000 | |||
|- | |- | ||
| | | style="padding: 5px;" | Gneiss | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 100,000 | |||
| align="center" | 500,000 | |||
|- | |- | ||
|2|| | | style="padding: 5px;" | Hedbergite | ||
| align="center" | 2 | |||
| align="center" | 200,000 | |||
| align="center" | 600,000 | |||
|- | |- | ||
| | | style="padding: 5px;" | Hemorphite | ||
| align="center" | 2 | |||
| align="center" | 200,000 | |||
| align="center" | 600,000 | |||
|- | |- | ||
|4|| | | style="padding: 5px;" | Jaspet | ||
| align="center" | 4 | |||
| align="center" | 600,000 | |||
| align="center" | 1,200,000 | |||
|- | |- | ||
| | | style="padding: 5px;" | Kernite | ||
| align="center" | 4 | |||
| align="center" | 600,000 | |||
| align="center" | 720,000 | |||
|- | |- | ||
| | | style="padding: 5px;" | Mercoxit | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 15,000 | |||
| align="center" | 600,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | style="padding: 5px;" | Omber | ||
| align="center" | 3 | |||
| align="center" | 500,000 | |||
| align="center" | 300,000 | |||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | Pyroxeres | |||
| align="center" | 5 | |||
| align="center" | 400,000 | |||
| align="center" | 120,000 | |||
|- | |||
| style="padding: 5px;" | Spodumain | |||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 200,000 | |||
| align="center" | 3,200,000 | |||
|} | |} | ||
[[Category:Wormhole sites]] | [[Category:Wormhole sites]] | ||
[[Category:Ore sites]] | |||