More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
{| | {| | ||
|+ | |+ | ||
| Ore| | |'''Ore''' | ||
|'''Volume (m3)''' | |||
|'''Batch Quantity''' | |||
|- | |- | ||
|Veldspar||align="right"|0.1||align="right"|2,000,000 | |Veldspar||align="right"|0.1||align="right"|2,000,000 | ||
| Line 17: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
|Plagioclase||align="right"|0.35||align="right"|571,428 | |Plagioclase||align="right"|0.35||align="right"|571,428 | ||
|- | |- | ||
|Omber||align="right"|0.6||align="right"|333,333 | |Omber||align="right"|0.6||align="right"|333,333 | ||
| Line 33: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
|Hedbergite||align="right"|3||align="right"|66,666 | |Hedbergite||align="right"|3||align="right"|66,666 | ||
|} | |} | ||
| Line 40: | Line 34: | ||
{| | {| | ||
|+ | |+ | ||
| Ore| | |'''Ore''' | ||
|'''Volume (m3)''' | |||
|'''Batch Quantity''' | |||
|- | |||
|Gneiss||align="right"|5||align="right"|40,000 | |||
|- | |- | ||
|Dark Ochre||align="right"|8||align="right"|25,000 | |Dark Ochre||align="right"|8||align="right"|25,000 | ||