No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 222: | Line 222: | ||
|Helium | |Helium | ||
|Mercury | |Mercury | ||
|Promethium | |||
|- | |||
|{{icon|veldspar||Veldspar}} Prometium | |||
|Oxygen | |||
|Cadmium | |||
|Promethium | |Promethium | ||
|- | |- | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 222: | Line 222: | ||
|Helium | |Helium | ||
|Mercury | |Mercury | ||
|Promethium | |||
|- | |||
|{{icon|veldspar||Veldspar}} Prometium | |||
|Oxygen | |||
|Cadmium | |||
|Promethium | |Promethium | ||
|- | |- | ||