More actions
| Line 941: | Line 941: | ||
| Agoze, Ostingele | | Agoze, Ostingele | ||
| Harroule | | Harroule | ||
|- | |||
| [[File:Logo faction gallente federation clean.png|24px]] [http://evemaps.dotlan.net/map/Verge_Vendor/Woenckee#sec Woenckee] | |||
| Muetralle | |||
| Costolle, Costolle, Ouelletta | |||
| Murethand | |||
| Loes | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||