More actions
Add polar fox nebula entry |
Added duo nebula to the table |
||
| Line 394: | Line 394: | ||
| 200, 200, 200, 200, 200 | | 200, 200, 200, 200, 200 | ||
| 1000 | | 1000 | ||
| No | |||
|- | |||
| [[Duo Nebula]] | |||
| Catch | |||
| Null | |||
| Lime | |||
| Cytoserocin | |||
| 2 | |||
| 2500, 500 | |||
| 3000 | |||
| No | | No | ||
|- | |- | ||