More actions
mNo edit summary |
Add 2 more Azure gas sites |
||
| Line 128: | Line 128: | ||
|- | |- | ||
| Crystal Nebula || Wicked Creek || Null || Azure || Cytoserocin || ? || 5000? || No || ? | | Crystal Nebula || Wicked Creek || Null || Azure || Cytoserocin || ? || 5000? || No || ? | ||
|- | |||
| Glistening Nebula || Wicked Creek || Null || Azure || Cytoserocin || 1500, 1500 || 3000 || Yes || ? | |||
|- | |||
| Murky Nebula || Wicked Creek || Null || Azure || Cytoserocin || 1500, 1500 || 3000 || No || 1000 EM + 1000 thermal | |||
|- | |- | ||
| Flowing Nebula || Fountain || Null || Celadon || Cytoserocin || 1000 || 1000 || No || ? | | Flowing Nebula || Fountain || Null || Celadon || Cytoserocin || 1000 || 1000 || No || ? | ||