More actions
m →Nebulae |
m →Nebulae |
||
| Line 112: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
| [[Sparkling Nebula]] || Placid || High, Low || Viridian || Mykoserocin || 1000, 1000, 1000 || 3000 || No || None | | [[Sparkling Nebula]] || Placid || High, Low || Viridian || Mykoserocin || 1000, 1000, 1000 || 3000 || No || None | ||
|- | |||
| [[Bandit Nebula]] || The Forge || Low || Amber || Cytoserocin || 200, 300 || 500 || No || None | |||
|- | |- | ||
| [[Dewy Nebula]] || Vale of the Silent || Null || Amber || Cytoserocin || 1000, 2000 || 3000 || Yes || 1000 EM + 1000 thermal | | [[Dewy Nebula]] || Vale of the Silent || Null || Amber || Cytoserocin || 1000, 2000 || 3000 || Yes || 1000 EM + 1000 thermal | ||
| Line 164: | Line 166: | ||
|- | |- | ||
| [[Crimson Nebula]] || Aridia || Low || Malachite || Cytoserocin || 200, 300 || 500 || No || None | | [[Crimson Nebula]] || Aridia || Low || Malachite || Cytoserocin || 200, 300 || 500 || No || None | ||
|- | |- | ||
| [[Hazy Nebula]] || Delve || Null || Malachite || Cytoserocin || 9000 || 9000 || Yes || ? | | [[Hazy Nebula]] || Delve || Null || Malachite || Cytoserocin || 9000 || 9000 || Yes || ? | ||