More actions
Chris Halsky (talk | contribs) |
Chris Halsky (talk | contribs) |
||
| Line 955: | Line 955: | ||
|1890 HP | |1890 HP | ||
|[[Image:icon_resist_em.png|24px|Electromagnetic resistance]]0%; [[Image:icon_resist_therm.png|24px|Thermal resistance]]20%; [[Image:icon_resist_kin.png|24px|Kinetic resistance]]40%; [[Image:icon_resist_exp.png|24px|Explosive resistance]]50% | |[[Image:icon_resist_em.png|24px|Electromagnetic resistance]]0%; [[Image:icon_resist_therm.png|24px|Thermal resistance]]20%; [[Image:icon_resist_kin.png|24px|Kinetic resistance]]40%; [[Image:icon_resist_exp.png|24px|Explosive resistance]]50% | ||
| | |||
|- | |||
|Prophecy | |||
|Armor | |||
|4 | |||
|3000 HP | |||
|[[Image:icon_resist_em.png|24px|Electromagnetic resistance]]0%; [[Image:icon_resist_therm.png|24px|Thermal resistance]]20%; [[Image:icon_resist_kin.png|24px|Kinetic resistance]]40%; [[Image:icon_resist_exp.png|24px|Explosive resistance]]50% | |||
| | |||
|- | |||
|Harbinger | |||
|Armor | |||
|4 | |||
|3000 HP | |||
|[[Image:icon_resist_em.png|24px|Electromagnetic resistance]]0%; [[Image:icon_resist_therm.png|24px|Thermal resistance]]20%; [[Image:icon_resist_kin.png|24px|Kinetic resistance]]40%; [[Image:icon_resist_exp.png|24px|Explosive resistance]]50% | |||
| | |||
|- | |||
|Oracle | |||
|Armor | |||
|3 | |||
|1575 HP | |||
|[[Image:icon_resist_em.png|24px|Electromagnetic resistance]]0%; [[Image:icon_resist_therm.png|24px|Thermal resistance]]20%; [[Image:icon_resist_kin.png|24px|Kinetic resistance]]40%; [[Image:icon_resist_exp.png|24px|Explosive resistance]]50% | |||
| | |||
|- | |||
|Brutix | |||
|Armor | |||
|4 | |||
|3500 HP | |||
|[[Image:icon_resist_em.png|24px|Electromagnetic resistance]]0%; [[Image:icon_resist_therm.png|24px|Thermal resistance]]20%; [[Image:icon_resist_kin.png|24px|Kinetic resistance]]40%; [[Image:icon_resist_exp.png|24px|Explosive resistance]]50% | |||
| | |||
|- | |||
|Myrmidon | |||
|Armor/Shield | |||
|5 | |||
|3500 HP | |||
|[[Image:icon_resist_em.png|24px|Electromagnetic resistance]]0%; [[Image:icon_resist_therm.png|24px|Thermal resistance]]20%; [[Image:icon_resist_kin.png|24px|Kinetic resistance]]40%; [[Image:icon_resist_exp.png|24px|Explosive resistance]]50% | |||
| | |||
|- | |||
|Talos | |||
|Armor | |||
|4 | |||
|1750 HP | |||
|[[Image:icon_resist_em.png|24px|Electromagnetic resistance]]0%; [[Image:icon_resist_therm.png|24px|Thermal resistance]]20%; [[Image:icon_resist_kin.png|24px|Kinetic resistance]]40%; [[Image:icon_resist_exp.png|24px|Explosive resistance]]50% | |||
| | |||
|- | |||
|Gnosis | |||
|Shield/Armor | |||
|6 | |||
|4000 HP | |||
|[[Image:icon_resist_em.png|24px|Electromagnetic resistance]]27.5%; [[Image:icon_resist_therm.png|24px|Thermal resistance]]27.5%; [[Image:icon_resist_kin.png|24px|Kinetic resistance]]27.5%; [[Image:icon_resist_exp.png|24px|Explosive resistance]]27.5%; | |||
| | | | ||
|} | |} | ||