More actions
No edit summary |
No Loot Man (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 150: | Line 150: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan = 2 | Feb 2022 | |||
| Salvage | |||
| 6.2M | |||
| | |||
|- | |||
| Loot | |||
| 1.6M | |||
| no Commander | |||
|} | |} | ||
== Escalation == | == Escalation == | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 150: | Line 150: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan = 2 | Feb 2022 | |||
| Salvage | |||
| 6.2M | |||
| | |||
|- | |||
| Loot | |||
| 1.6M | |||
| no Commander | |||
|} | |} | ||
== Escalation == | == Escalation == | ||