More actions
Chris Halsky (talk | contribs) No edit summary |
Chris Halsky (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 299: | Line 299: | ||
! style="width: 10em; color:wheat;" | [[File:Exigent_DroneProjection_Mutaplasmid.png|40px]]Exigent<br>Projection | ! style="width: 10em; color:wheat;" | [[File:Exigent_DroneProjection_Mutaplasmid.png|40px]]Exigent<br>Projection | ||
|- | |- | ||
| | | Damage Modifier || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+10%}} || 0% - {{co|green|+20%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+10%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+10%}} | ||
|- | |- | ||
| | | Turret Tracking || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || 0% - {{co|green|+30%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} | ||
|- | |- | ||
| | | Maximum Velocity || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || 0% - {{co|green|+30%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} | ||
|- | |- | ||
| | | Shield Capacity || 0% - {{co|green|+30%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} | ||
|- | |- | ||
| Structure | | Structure Hitpoints || 0% - {{co|green|+30%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} | ||
|- | |- | ||
| | | Optimal Range || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || 0% - {{co|green|+30%}} | ||
|- | |||
| Armor Hitpoints || 0% - {{co|green|+30%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} | |||
|- | |||
| Accuracy Falloff || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || {{co|red|-30%}} - {{co|green|+15%}} || 0% - {{co|green|+30%}} | |||
|} | |} | ||