More actions
| Line 144: | Line 144: | ||
| Gistum C-Type Multispectrum Shield Hardener | | Gistum C-Type Multispectrum Shield Hardener | ||
| 290M ISK | | 290M ISK | ||
| From Domination Excavator | |||
|- | |||
|rowspan=1 | October 2023 | |||
| Gistum C-Type 50MN Microwarpdrive | |||
| 150M ISK | |||
| From Domination Excavator | | From Domination Excavator | ||
|- | |- | ||