More actions
No edit summary |
Jaymee Smith (talk | contribs) |
||
| Line 74: | Line 74: | ||
| 600K ISK | | 600K ISK | ||
| From Elgur Erinn | | From Elgur Erinn | ||
| | |- | ||
| rowspan=3 | April 2025 | |||
| Coreli C-Type 5MN Microwarpdrive | |||
| 41M ISK | |||
|- | |||
| Shadow Serpentis Small Plasma Smartbomb | |||
| 17M ISK | |||
| From Elgur Erinn | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:Expeditions]] | [[Category:Expeditions]] | ||