More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
<br> | <br> | ||
=== Everyshore === | === Essence === | ||
{| width="1000" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Moving Station<br> | |||
| Algogille Graveyard<br> | |||
| Caldari Prime Titan<br> | |||
| Luminaire Graveyard<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Algogille (0.9)<br> | |||
| Algogille (0.9)<br> | |||
| Luminaire (1.0)<br> | |||
| Luminaire (1.0)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Moving Station.png|thumb|center|Moving Station.png]]<br> | |||
| [[Image:Algogille Graveyard.jpg|thumb|center|Algogille Graveyard.jpg]]<br> | |||
| [[Image:Caldari Prime Titan.jpg|thumb|center|Caldari Prime Titan.jpg]]<br> | |||
| [[Image:Luminaire Graveyard.jpg|thumb|center|Luminaire Graveyard.jpg]]<br> | |||
|} | |||
<br> | |||
<br> | |||
=== Metropolis<br> === | |||
{| width="1000" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Lord Bastion<br> | |||
| The Carnival<br> | |||
| Hyperbole Nexus<br> | |||
| The Asylum<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Hjoramold (0.5)<br> | |||
| Barkrik (0.6)<br> | |||
| Barkrik (0.6)<br> | |||
| Lanngisi (0.6)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Lord Bastion.jpg|thumb|center|Lord Bastion.jpg]]<br> | |||
| [[Image:The Carnival.jpg|thumb|center|The Carnival.jpg]]<br> | |||
| [[Image:Hyperbole Nexus.jpg|thumb|center|Hyperbole Nexus.jpg]]<br> | |||
| [[Image:The Asylum.jpg|thumb|center|The Asylum.jpg]]<br> | |||
|} | |||
<br> | |||
<br> | |||
=== Sing Laison<br> === | |||
{| width="1000" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Yan Jung Runis<br> | |||
| Yan Jung Relic Site<br> | |||
| Municipal Junkyard<br> | |||
| Central Administration<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Deltole (0.5)<br> | |||
| Deltole (0.5)<br> | |||
| Deltole (0.5)<br> | |||
| Fluekele (0.6)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Yan Jung Ruins.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Yan Jung Relic Site.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Municipal Junkyard.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Central Administration.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Pend Insurance Storage Bin<br> | |||
| Roden Center<br> | |||
| Damaged Drone Mind<br> | |||
| Ebony Tower<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Fluekele (0.6)<br> | |||
| Iyen-Oursta (0.8)<br> | |||
| Parchanier (0.6)<br> | |||
| Barmalie (0.5)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Pend Insurance Storage Bin.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Roden Center.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Damaged Drone Mind.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Ebony Tower.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Natura Seminary<br> | |||
| Nickel & Dime Store<br> | |||
| Survey Station<br> | |||
| Arid Park<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Audaerne (0.5)<br> | |||
| Augnais (0.5)<br> | |||
| Colelie (0.5)<br> | |||
| Alsottobier (0.5)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Natura Seminary.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Nickel & Dime Store.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Survey Station.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Arid Park.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Infested Comet Remains<br> | |||
| Wirykomi Engineering Outpost<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Alsottobier (0.5)<br> | |||
| Alsottobier (0.5)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Infested Comet Remains.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Wirykomi Engineering Outpost.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|} | |||
<br> | |||
<br> | |||
=== Kahnid<br> === | |||
{| width="540" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Mysterious Shuttle<br> | |||
| Capsuleer Cemetery<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Geztic (0.7)<br> | |||
| Molea (0.7)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Mysterious Shuttle.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Capsuleer Cemetery.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|} | |||
<br> | |||
<br> | |||
=== Everyshore<br> === | |||
{| width="315" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Impetus Studios<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Tolle (0.7)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Impetus Studios.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|} | |||
<br> | |||
=== Kador === | === Kador === | ||