More actions
| Line 89: | Line 89: | ||
| yes | | yes | ||
|- | |- | ||
| Sensor strength | | Sensor strength<br> | ||
| yes<br> | |||
|- | |||
| ECM jammer strength<br> | |||
| yes<br> | | yes<br> | ||
|- | |- | ||
| Line 89: | Line 89: | ||
| yes | | yes | ||
|- | |- | ||
| Sensor strength | | Sensor strength<br> | ||
| yes<br> | |||
|- | |||
| ECM jammer strength<br> | |||
| yes<br> | | yes<br> | ||
|- | |- | ||