More actions
| Line 138: | Line 138: | ||
|- | |- | ||
| Turret damage modifier<br> | | Turret damage modifier<br> | ||
| yes<br> | |||
|- | |||
| Turret tracking<br> | |||
| yes<br> | | yes<br> | ||
|- | |- | ||
| Line 138: | Line 138: | ||
|- | |- | ||
| Turret damage modifier<br> | | Turret damage modifier<br> | ||
| yes<br> | |||
|- | |||
| Turret tracking<br> | |||
| yes<br> | | yes<br> | ||
|- | |- | ||