More actions
Paxte Eriker (talk | contribs) No edit summary |
m →Constellations in high security space: ABC :) |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
| Vecodie | | Vecodie | ||
| Yvaeroure | | Yvaeroure | ||
|- | |||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Domain/Maddam#sec Maddam] | |||
| Chesoh | |||
| Hama, Hanan, Irnal, Sarum Prime | |||
| Alkabsi, Bagodan, Mahrokht | |||
| Murzi | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Domain/Mazake#sec Mazake] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Domain/Mazake#sec Mazake] | ||
| Line 91: | Line 97: | ||
| Asezai, Yeder | | Asezai, Yeder | ||
| Ferira | | Ferira | ||
|} | |} | ||