More actions
| Line 32: | Line 32: | ||
| 30,000 | | 30,000 | ||
| 23,000 | | 23,000 | ||
|- | |||
! Price | |||
| 16,000,000 | |||
| 26,500,000 | |||
| 30,000,000 | |||
| 124,000,000 | |||
| 179,000,000 | |||
| 217,000,000 | |||
|} | |} | ||
| Line 32: | Line 32: | ||
| 30,000 | | 30,000 | ||
| 23,000 | | 23,000 | ||
|- | |||
! Price | |||
| 16,000,000 | |||
| 26,500,000 | |||
| 30,000,000 | |||
| 124,000,000 | |||
| 179,000,000 | |||
| 217,000,000 | |||
|} | |} | ||