More actions
| Line 40: | Line 40: | ||
| 179,000,000 | | 179,000,000 | ||
| 217,000,000 | | 217,000,000 | ||
|- | |||
! Time to Warp (s) | |||
| 13.9 | |||
| 18.3 | |||
| 24.7 | |||
| 13.9 | |||
| 18.3 | |||
| 24.7 | |||
|} | |} | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
| 179,000,000 | | 179,000,000 | ||
| 217,000,000 | | 217,000,000 | ||
|- | |||
! Time to Warp (s) | |||
| 13.9 | |||
| 18.3 | |||
| 24.7 | |||
| 13.9 | |||
| 18.3 | |||
| 24.7 | |||
|} | |} | ||