More actions
Jim parsons (talk | contribs) Added Osta |
Matt Mustang (talk | contribs) |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_assault_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Assault sites|Assaults]] | ! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_assault_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Assault sites|Assaults]] | ||
! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_headquarter_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Headquarter sites|Headquarter]] | ! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_headquarter_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Headquarter sites|Headquarter]] | ||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Ahrnot#sec Ahrnot] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Ahrnot#sec Ahrnot] | ||
| Line 353: | Line 347: | ||
| Larryn | | Larryn | ||
| Weraroix | | Weraroix | ||
|- | |||
| {{icon|minmatar|24|Minmatar Republic}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Heimatar/Osta#sec Osta] | |||
| Edmalbrurdus | |||
| Kronsur, Sist, Todeko | |||
| Dumkirinur, Obrolber | |||
| Austraka | |||
|- | |- | ||
| {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Everyshore/Osnins#sec Osnins] | | {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Everyshore/Osnins#sec Osnins] | ||