More actions
Jim parsons (talk | contribs) Added Peges |
Jim parsons (talk | contribs) Added Rifenda constellation |
||
| Line 407: | Line 407: | ||
| Madomi | | Madomi | ||
| Hirizan | | Hirizan | ||
|- | |||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Tash-Murkon/Rifenda#sec Rifenda] | |||
| Ahkour | |||
| Gaknem, Nehkiah, Siyi | |||
| Iro | |||
| Abai | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Devoid/Ryra#sec Ryra] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Devoid/Ryra#sec Ryra] | ||