More actions
→Timers: Added timers. |
m →Fitting |
||
| Line 846: | Line 846: | ||
| {{icon|inertia||Click to update image.}} | | {{icon|inertia||Click to update image.}} | ||
| 32px | | 32px | ||
|- | |||
| Align time | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|align}}</nowiki> | |||
| {{icon|align||Click to update image.}} | |||
| 64px | |||
|- | |||
| Warp speed | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|warp speed}}</nowiki> | |||
| {{icon|warp speed||Click to update image.}} | |||
| 64px | |||
|- | |||
| Warp time | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|time}}</nowiki> | |||
| {{icon|time||Click to update image.}} | |||
| 128px | |||
|- | |- | ||
| Volume | | Volume | ||
| Line 885: | Line 900: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|missile burst}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|missile burst}}</nowiki> | ||
| {{icon|missile burst||Click to update image.}} | | {{icon|missile burst||Click to update image.}} | ||
| 64px | |||
|- | |||
| Drones | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|drones}}</nowiki> | |||
| {{icon|drones||Click to update image.}} | |||
| 64px | | 64px | ||
|} | |} | ||