More actions
| Line 289: | Line 289: | ||
|- | |- | ||
| Decelerate || Num - | | Decelerate || Num - | ||
|- | |||
| Save Location || CTRL-B | |||
|- | |- | ||
| Select next target || Alt-Right | | Select next target || Alt-Right | ||
| Line 289: | Line 289: | ||
|- | |- | ||
| Decelerate || Num - | | Decelerate || Num - | ||
|- | |||
| Save Location || CTRL-B | |||
|- | |- | ||
| Select next target || Alt-Right | | Select next target || Alt-Right | ||