More actions
m NPCTable -> NPCTableHead |
m →Loot |
||
| Line 134: | Line 134: | ||
| Corelum C-Type Energized Explosive Membrane | | Corelum C-Type Energized Explosive Membrane | ||
| 15M ISK | | 15M ISK | ||
|- | |||
| rowspan=3 | April 2017 | |||
| Corelum C-Type Medium Remote Armor Repairer | |||
| 12.3M ISK | |||
|} | |} | ||