More actions
→Brackets in space: Medium industrial |
→Brackets in space: added agent |
||
| Line 567: | Line 567: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br hackable}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br hackable}}</nowiki> | ||
| align="center" | {{icon|br hackable|16|Click to update image.}} | | align="center" | {{icon|br hackable|16|Click to update image.}} | ||
| 16px | |||
|- | |||
| Agent | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br agent}}</nowiki> | |||
| align="center" | {{icon|br agent|16|Click to update image.}} | |||
| 16px | | 16px | ||
|} | |} | ||