More actions
also called J-Space |
Nara Shivers (talk | contribs) Added Triglavian Space destination |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|'''Null Security''' ||Nullsec | |'''Null Security''' ||Nullsec | ||
|- | |||
|'''Triglavian Space''' ||TrigSpace | |||
|} | |} | ||
also called J-Space |
Added Triglavian Space destination |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|'''Null Security''' ||Nullsec | |'''Null Security''' ||Nullsec | ||
|- | |||
|'''Triglavian Space''' ||TrigSpace | |||
|} | |} | ||