More actions
Replaced content with "..." |
|||
| (133 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
... | == Pirate faction table == | ||
{| class="wikitable sortable" style="text-align:center; color:white;" | |||
|- | |||
! style="background-color:#222222;" | Pirate faction | |||
! style="width:5em; background-color:#222222;" | Amarr | |||
! style="width:5em; background-color:#222222;" | Caldari | |||
! style="width:5em; background-color:#222222;" | Gallente | |||
! style="width:5em; background-color:#222222;" | Minmatar | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_angel.png|32px]] [[Angel Cartel]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_minmatar.png|32px]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_blood_raiders.png|32px]] [[Blood Raiders]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_amarr.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_minmatar.png|32px]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_guristas.png|32px]] [[Guristas]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_caldari.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_mordus.png|32px]] [[Mordu's Legion]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_caldari.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
|- | |||
| style="text-align:left; padding-right:1em;" | [[image:isis_sansha.png|32px]] [[Sansha's Nation]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_amarr.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_caldari.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="2" | | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_serpentis.png|32px]] [[Serpentis]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_minmatar.png|32px]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[image:isis_soe.png|32px]] [[Sisters of EVE]] | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_amarr.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
| data-sort-value="1" | [[image:isis_gallente.png|32px]] | |||
| data-sort-value="2" | | |||
|- | |||
|} | |||