More actions
O'b Haru Sen (talk | contribs) |
|||
| Line 484: | Line 484: | ||
|- | |- | ||
! style="background:#222222;" colspan="5"| RESOURCE PROCESSING | ! style="background:#222222;" colspan="5"| RESOURCE PROCESSING | ||
|- | |||
|{{sk|Gas Cloud Harvesting}} | |||
|2 | |||
|2 | |||
|2 | |||
|2 | |||
|- | |- | ||
|{{sk|Mining}} | |{{sk|Mining}} | ||