More actions
→Second Pocket: Some info on phi-operator |
No edit summary |
||
| Line 116: | Line 116: | ||
| 68K ISK | | 68K ISK | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=1 | February 2017 | ||
| Corelum C-Type 10MN Afterburner | | Corelum C-Type 10MN Afterburner | ||
| 69M ISK | | 69M ISK | ||
| rowspan=3 | From Overseer Battleship | | rowspan=3 | From Overseer Battleship | ||
|- | |||
| rowspan=1 | March 2017 | |||
| Corelum C-Type 50MN Microwarpdrive | |||
| 99M ISK | |||
|} | |} | ||