More actions
category Game mechanics |
|||
| Line 83: | Line 83: | ||
| Capacitor recharge rate | | Capacitor recharge rate | ||
| style="background: #003a00; text-align: center;" | no | | style="background: #003a00; text-align: center;" | no | ||
|- | |||
| Energy Warfare resistance | |||
| style="background: #3a0000; text-align: center;" | yes | |||
|- | |- | ||
| Module capacitor use | | Module capacitor use | ||