More actions
Added freighter |
|||
| Line 202: | Line 202: | ||
== Brackets in space == | == Brackets in space == | ||
{| | {| | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
| Line 252: | Line 252: | ||
| 16px | | 16px | ||
|- | |- | ||
| | | Dreadnought | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br dreadnought}}</nowiki> | ||
| align="center" | {{icon|br | | align="center" | {{icon|br dreadnought|16|Click to update image.}} | ||
| 16px | | 16px | ||
|- | |- | ||
| | | Carrier | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br carrier}}</nowiki> | ||
| align="center" | {{icon|br | | align="center" | {{icon|br carrier|16|Click to update image.}} | ||
| 16px | |||
|- | |||
| Super carrier | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br super carrier}}</nowiki> | |||
| align="center" | {{icon|br super carrier|16|Click to update image.}} | |||
| 16px | | 16px | ||
|- | |- | ||
| Line 270: | Line 275: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br mining frigate}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br mining frigate}}</nowiki> | ||
| align="center" | {{icon|br mining frigate|16|Click to update image.}} | | align="center" | {{icon|br mining frigate|16|Click to update image.}} | ||
| 16px | |||
|- | |||
| Mining barge | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br mining barge}}</nowiki> | |||
| align="center" | {{icon|br mining barge|16|Click to update image.}} | |||
| 16px | | 16px | ||
|- | |- | ||
| Line 285: | Line 295: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br industrial capital}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br industrial capital}}</nowiki> | ||
| align="center" | {{icon|br industrial capital|16|Click to update image.}} | | align="center" | {{icon|br industrial capital|16|Click to update image.}} | ||
| 16px | |||
|- | |||
| Freighter | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br freighter}}</nowiki> | |||
| align="center" | {{icon|br freighter|16|Click to update image.}} | |||
| 16px | | 16px | ||
|} | |} | ||