More actions
m Renamed Prototype to Compact |
m Added missing trig BC |
||
| Line 186: | Line 186: | ||
|- | |- | ||
| [[Dramiel]] || Frigate || T1 || Minmatar || || 3 | | [[Dramiel]] || Frigate || T1 || Minmatar || || 3 | ||
|- | |||
| [[Drekavac]] || Battlecriuser || T1 || Triglavian || || | |||
|- | |- | ||
| [[Eagle]] || Heavy Assault Cruiser || T2 || Caldari || Sniper || 4 | | [[Eagle]] || Heavy Assault Cruiser || T2 || Caldari || Sniper || 4 | ||