More actions
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 197: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
| [[Polar Bear Nebula]] || Cloud Ring || Null || Viridian || Cytoserocin || 9000 || 9000 || ? || Yes || ? | | [[Polar Bear Nebula]] || Cloud Ring || Null || Viridian || Cytoserocin || 9000 || 9000 || ? || Yes || ? | ||
|- | |||
| [[Eagle Nebula]] || Molden Heath || Low|| Azure|| Mykoserocin|| ?|| ?|| ? || ?|| ? | |||
|} | |} | ||