More actions
m Add goal. |
m Add goal. |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| Scan 2 Combat Sites || Explorer | | Scan 2 Combat Sites || Explorer | ||
|- | |||
| Scan 2 Data Sites || Explorer | |||
|- | |- | ||
| Scan 2 Relic Sites || Explorer | | Scan 2 Relic Sites || Explorer | ||
m Add goal. |
m Add goal. |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| Scan 2 Combat Sites || Explorer | | Scan 2 Combat Sites || Explorer | ||
|- | |||
| Scan 2 Data Sites || Explorer | |||
|- | |- | ||
| Scan 2 Relic Sites || Explorer | | Scan 2 Relic Sites || Explorer | ||