Created blank page |
Added an example judging box |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! colspan="6" | Editor | |||
|- | |||
| {{CollapseBox|Edits|Text to be shown or hidden.}} | |||
| {{CollapseBox|Arin's comments|Text to be shown or hidden.}} | |||
| {{CollapseBox|Evon's comments|Text to be shown or hidden.}} | |||
| {{CollapseBox|Salartarium's comments|Text to be shown or hidden.}} | |||
| {{CollapseBox|Drebin's comments|Text to be shown or hidden.}} | |||
| {{CollapseBox|Patrons's comments|Text to be shown or hidden.}} | |||
|} | |||