More actions
Mednik Breau (talk | contribs) →Ore variants: border/a0 ores |
Mednik Breau (talk | contribs) →Ore variants: Triglavian ores |
||
| Line 226: | Line 226: | ||
| Firewater Ytirium | | Firewater Ytirium | ||
| Moonshine Ytirium | | Moonshine Ytirium | ||
|- | |||
| [[File:ore_bezdnacine.png|32px|link=|Bezdnacine]] Bezdnacine | |||
| Abyssal Bezdnacine | |||
| Hadal Bezdnacine | |||
|- | |||
| [[File:ore_rakovene.png|32px|link=|Rakovene]] Rakovene | |||
| Abyssal Rakovene | |||
| Hadal Rakovene | |||
|- | |||
| [[File:ore_talassonite.png|32px|link=|Talassonite]] Talassonite | |||
| Abyssal Talassonite | |||
| Hadal Talassonite | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||