More actions
→Is stacking-penalized?: explosion radius/velocity now penalized |
→Is stacking-penalized?: salvaging probability is not stacking-penalised |
||
| Line 146: | Line 146: | ||
| Drone damage | | Drone damage | ||
| style="background: #3a0000; text-align: center;" | yes | | style="background: #3a0000; text-align: center;" | yes | ||
|- | |||
| Salvaging probability | |||
| style="background: #003a00; text-align: center;" | no | |||
|- | |||
|} | |} | ||