More actions
| Line 369: | Line 369: | ||
|Guristas Pirates | |Guristas Pirates | ||
|Friggi - Bandit Hideout | |Friggi - Bandit Hideout | ||
| | |||
|- | |||
|[[Skurk Tekkurs]] | |||
|2.00 | |||
|Angel Cartel | |||
|Vahunomi - Abandoned Astro Farm | |||
| | |||
|- | |||
|[[Krakan Rost]] | |||
|4.00 | |||
|Angel Cartel | |||
|Vahunomi - Abandoned Astro Farm | |||
| | |||
|- | |||
|[[Anou Dechien]] | |||
|2.00 | |||
|Angel Cartel | |||
|Vahunomi - Abandoned Astro Farm | |||
| | | | ||