More actions
| Line 475: | Line 475: | ||
|Otomainen | |Otomainen | ||
|[[Contested Guristas Outrider Post]] | |[[Contested Guristas Outrider Post]] | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Otomainen | |||
|[[Rush Town Ruins]] | |||
|- | |- | ||
| Line 475: | Line 475: | ||
|Otomainen | |Otomainen | ||
|[[Contested Guristas Outrider Post]] | |[[Contested Guristas Outrider Post]] | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Otomainen | |||
|[[Rush Town Ruins]] | |||
|- | |- | ||