More actions
| Line 287: | Line 287: | ||
|Zimse | |Zimse | ||
|[[Museum Arcana]] | |[[Museum Arcana]] | ||
|- | |||
| | |||
|Signature | |||
|Zimse | |||
|[[Yamia Mida]] | |||
|- | |||
| | |||
|Signature | |||
|Zimse | |||
|[[Drifting Cascet]] | |||
|} | |} | ||
| Line 287: | Line 287: | ||
|Zimse | |Zimse | ||
|[[Museum Arcana]] | |[[Museum Arcana]] | ||
|- | |||
| | |||
|Signature | |||
|Zimse | |||
|[[Yamia Mida]] | |||
|- | |||
| | |||
|Signature | |||
|Zimse | |||
|[[Drifting Cascet]] | |||
|} | |} | ||