More actions
| Line 89: | Line 89: | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
|- | |||
| Ged Sinak | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| Guiliano Thellere | | Guiliano Thellere | ||